KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16606133
nr 1660 6133
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, Italien, bladets mått: 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 37x52 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2024
kl 19:57:41
24/11 10:37:24